11 LISTOPADA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodleglości. Z tej okazji uczniowie klas 4-7 przygotowali ciekawy program słowno- muzyczny pod kierunkiem Agnieszki Surowiec- Kowalskiej i zaprezentowali go gronu pedagogicznemu i młodszym koleżankom i kolegom. Na zakończenie glos zabrała Pani Dyrektor, a następnie społeczność szkolna udała się na dalszy ciąg lekcji.                                                                                                                                              

W dniu 11 listopada przedstawiciele uczniów naszej szkoły : Agnieszka Tuchowska, Agnieszka Barzyk i  Marcin Zoła pod opieką Pani Magdaleny Mastej uczestniczyli w uroczystościach gminnych obchodów Święta Niepodległości w Dębowcu . W ramach obchodów odbyła się w Bazylice Mniejszej NMP uroczysta Msza Święta. Następnie przedstawiciele instytucji i stowarzyszeń złożyli kwiaty pod tablicą pamiątkową żołnierzy Armii Krajowej na placu bazyliki. Na zakończenie uroczystość, w sali widowiskowej urzędu gminy wszyscy obejrzeli montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Dębowcu.  

Zapraszamy do galerii http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/swieto-niepodleglosci-2017