DZIEŃ RODZINY 2017

            Dzień 13 czerwca 2017 roku zapisał się jako święto w naszej szkole. Nasi uczniowie mogli w tym dniu okazać w nieco innej formie miłość, wdzięczność za cud życia i za trud wychowania najważniejszym osobom w ich życiu – Tacie i Mamie. Dzień Rodziny zgromadził rodziców w bajkowej scenerii raju, gdzie rozgrywała się akcja przedstawienia nawiązującego do początków świata i stworzenia pierwszych rodziców. Była to adaptacja sztuki „Z prochu i żebra” Adama Szafrańca, wzbogacona ciekawymi układami choreograficznymi, pięknymi wierszami i piosenkami. Zarówno dzieci jak i rodzice bardzo przeżyli ten dzień. Szczególnym momentem było obsypanie rodziców kwiatkami oraz wręczenie im własnoręcznie przyozdobionych,  piernikowych serc. W końcowej części wszyscy zebrani spotkali się przy ciastku, kawie bądź herbatce. Panowała ciepła, radosna atmosfera. Takie dni sprawiają, że wszyscy czujemy się w naszej szkole jak jedna wielka Rodzina. I to jest piękne!

Zapraszamy so galerii: http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/dzien-rodziny-2017

 

Maria Dworzańska