MIKOŁAJ W SZKOLE

Mikołajki

           6 grudnia odbył się w naszej szkole turniej mikołajkowy. Sala gimnastyczna na kilka godzin zamieniła się w baśniową krainę. Pojawiły się w niej śnieżynki i skrzaty, w które wcielili się wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami. W oczekiwaniu na św. Mikołaja dwie drużyny rywalizowały w różnych konkursach , prześcigiwały się pomysłami na wykonanie upominku dla świętego. Całość imprezy integrował przygotowany przez opiekuna samorządu uczniowskiego program artystyczny. Oczekiwany gość przybył do szkoły w towarzystwie dwóch wesołych i bardzo pracowitych elfów oraz renifera Rudolfa, który przywiózł w swoim zaprzęgu prezent niespodziankę dla wszystkich. Było sporo radości, kiedy z pomysłowo udekorowanej paczki wyskoczył klaun i rozrzucał w wokół cukierki. Św. Mikołaj został pięknie powitany wierszami, piosenkami i przygotowanym na tą okoliczność tańcem. A później już nastąpiła kulminacja programu, czyli rozdawanie prezentów. Lekki dreszcz emocji – bo trzeba było czymś się wykazać przed świętym, a potem niecierpliwe rozpakowanie i radość z prezentów. Upominki otrzymali wszyscy, nawet św. Mikołaj. Pozostały pamiątkowe zdjęcia, wspomnienia i nadzieja, że odwiedzi nas znów za rok.

Zapraszamy do galerii http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/mikolajki-2017

Maria Dworzańska