MIKOŁAJKI 2016

6 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj, który przybył w towarzystwie "dziwnie znanego wszystkim anioła". Dostojny gość został godnie powitany, szczególnie przez dzieci z klas I-III ale także przez starszych uczniów. Na nasze szkolne mikołajki przybyło wiele bajkowych postaci, które wprowadziły zebranych na sali gimnastycznej dzieci i dorosłych w piękną, zimową scenerię, pełną magii i czarów. Atmosfera ta udzieliła się również Mikołajowi, który dał się porwać do zaaranżowanego tańca. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani prezentami, chociaż niektórzy szli po nie z lekką obawą. Najdzielniejsze były przyprowadzone przez rodziców maluchy, które jeszcze nie uczęszczają do naszej szkoły. Dzieci pożegnały Mikołaja wierszami, piosenki i specjalnym upominkiem. Impreza przebiegała w serdecznej atmosferze. Szkoda, że tak miły gość odwiedza naszą szkołę tylko raz w roku.

Zapraszamy do galerii.http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/mikolajki-2016