Pasowanie na ucznia

W dniu 28 października b.r. odbyło się w naszej szkole  pasowanie na ucznia. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice i dziadkowie oraz nauczyciele i starsi koledzy i koleżanki naszego ucznia kl I  - Mateuszka.

Na początku Agnieszka z kl VI powitała wszystkich  zebranych.

Potem zgodnie z tradycją Mateuszek musiał wykazać się swoją  wiedzą  i umiejętnościami. Sam pięknie zaśpiewal piosenkę  pt. " Witam Was - oto ja" a następnie razem z Kingą ucz kl II piosenkę "Podajmy sobie ręce". Musiał też odpowiedzieć na szereg pytań  i wykonać wiele trudnych zadań.  Ze wszystkim poradził sobie doskonale. Obecni zgodnie orzekli, że Mateuszek egzamin na ucznia zdał celująco. Po złozeniu ślubowania pani dyrektor Małgorzata Wnęk pasowała go na ucznia.

Na zakończenie nowo przyjęty uczeń otrzymał dyplom i prezent oraz zrobil sobie wiele pamiątkowych zdjęć z rodzcami i dziadkami nauczycielką i uczniami.

Zapraszamy do galerii http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/pasowanie-na-ucznia-2016