SPOTKANIE OPŁATKOWE I KONKURSY ŚWIĄTECZNE 2016

Tra dycją się już stało, że co roku, w ostatni dzień  przed przerwą świąteczną, nie ma zajęć lekcyjnych.  Odbywają się konkursy bożonarodzeniowe i ubieramy wykonanymi własnoręczniej bombkami i ozdobami choinkę. Uczniowie  brali udział w konkursach na najpiękniejszą bombkę, kolędę i szopkę. Powstało wiele pięknych, wykonanych ciekawymi technikami, pomysłowych prac, Jury wyłoniło zwycięzców  Zwycięzcy  otrzymali nagrody, a pozostali uczniowie, upominki za udział. Po zakończonych konkursach uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się na sali gimnastycznej, przy świątecznie udekorowanych stołach. Wigilia rozpoczęła się od odczytania wspólnej modlitwy, po czym wszyscy łamiąc się opłatkiem składali sobie nawzajem życzenia. Momentem, na który wszyscy niecierpliwie czekali było wspólne spożywanie wigilijnych potraw! Wybornie smakowały przygotowane przez Panie z Rady Rodziców pierogi, uszka ,barszczyk i inne zgromadzone na stołach smakołyki! Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Paniom z Rady Rodziców za przygotowanie wigilii.

Zapraszamy do galerii  http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/spotkanie-oplatkowe-i-konkursy-swiateczne-2016