WIGILIA SZKOLNA I KONKURSY ŚWIĄTECZNE 2018

Konkursy bożonarodzeniowe

Ostatni dzień w szkole przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli piątek 22 grudnia był dniem wyjątkowym. Nie było zajęć lekcyjnych a wszyscy uczniowie wzięli udział w konkursach bożonarodzeniowych i w szkolnej wigilii. W tym roku szkolnym odbył się konkurs na bombkę, kartkę świąteczną, szopkę i kolędę. Wysiłek i pomysłowość uczniów został oceniony przez powołaną komisję i w zależności od przyznanych miejsc nagrodzony upominkami. Piękne i oryginalne bombki przystroiły szkolną choinkę, natomiast szopki i kartki świąteczne zdobią nasze gazetki. Był również czas na wspólne kolędowanie. Po zakończonych konkursach wszyscy mogli przełamać się opłatkiem, złożyć sobie nawzajem życzenia i usiąść do suto zastawionych i odświętnie przystrojonych stołów by spożyć przygotowane przez rodziców wigilijne potrawy. Taki moment jest zawsze wyjątkowy i bardzo integruje naszą szkolną rodzinę. Panią z rady rodziców bardzo dziękuję za wysiłek włożony w przygotowanie szkolnej wigilii.

Zapraszamy do galerii http://spdulabka.szkolna.net/galeria&pronto=true/g/wigilia-szkolna-i-konkursy-swiateczne-2017