Zakończenie roku szkolnego

W piątek, 24 czerwca, zakończyliśmy kolejny rok  szkolny. Rok 2015/16. Pożegnaliśmy też tym samym kolejny rocznik szóstoklasistów. Nasi absolwenci osiągnęli świetne  wyniki z poszczególnych przedmiotów oraz wygrywali przez wiele lat w konkursach, zarówno na szczeblu gminnym, powiatowym i rejonowym  stając się tym samym chlubą naszej szkoły. Podczas uroczystości uczniowie klasy szóstej  zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod okiem Pani Marii Dworzańskiej oraz podziękowali swoim nauczycielom za te sześć wspólnych lat.  Następnie szóstoklasistów pożegnali przedstawiciele młodszych roczników, kierując do nich wzruszające słowa wierszy oraz wesołych i nastrojowych piosenek  jak chociażby „ W drogę” Czerwonych Gitar czy  „ Dni których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty. Na koniec wszyscy chwyciliśmy się za ręce i przekazaliśmy sobie iskierkę przyjaźni.

Wyróżnieni uczniowie z rąk pani dyrektor – Małgorzaty Wnęk  otrzymali nagrody i świadectwa , a wszyscy życzenia wspaniałych, bezpiecznych, i  radosnych wakacji.